• Новак
голема прекрасна кадифен розова свиња играчка нова симулација свиња кукла за 60cm 2689

голема прекрасна кадифен розова свиња играчка нова симулација свиња кукла за 60cm 2689

DEN 2035.00
DEN 3840.00
-47 %
Во достапна форма

Пристапност


опис : големина е за 60cm, ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. ако не сте ги примите објект во определено време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери следење на информации за вас. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас со aliexpress, Одговори во рок од 12 часа. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор. Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро. контакт со нас на : 1.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
l
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Свиња
Материјал:
Кадифен
Тема:
Свиња
Форма:
Свиња

Избор на клиент