• Новак
925 Sterling Silver Уво Прстен трговија на Големо Темперамент Едноставна Уво Клип Женски Модни Сите натпревар Tremella Украси HF051

925 Sterling Silver Уво Прстен трговија на Големо Темперамент Едноставна Уво Клип Женски Модни Сите натпревар

DEN 194.00
DEN 216.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


12683966138046919 Популарни Накит US $ 12.00 /парче US $ 9.99 /парче US $ 9.54 /пар US $ 9.25 /пар US $ 6.99 /пар US $ 6.80 /пар US $ 6.15 /пар US $ 4.90 /пар US $ 4.90 /пар US $ 4.80 /пар US $ 3.99 /пар US $ 3.90 /пар US $ 3.88 /пар US $ 3.72 /пар US $ 3.50 /пар

Главните карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Канцеларија/кариера
Обликотшема:
Круг
Големина (Должина * Ширина):
20mm * 15mm
Број На Модел На:
123
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
Batfldy
Материјал:
Метал
Вид:
уво студ;уво помине
Категорија На Производ:
Earring
Пакет:
поединечно спакувана;самостојно пакување
Мозаик материјал:
Unmounted
Давање на подарок прилики:
Спомен, благосостојба, роденден
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Сребро.
Финост:
925 сребрен
Обработка на прилагодување:
Yes

Избор на клиент