• Новак
Ретро Тајландски Сребрен Накит Трговија На Големо Рачно Изработени Природни Chrysoprase Алка Дами Гроздобер S925 Фунта Сребрена Алка

Ретро Тајландски Сребрен Накит Трговија На Големо Рачно Изработени Природни Chrysoprase Алка Дами Гроздобер

DEN 2049.12
Во достапна форма

Пристапност


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит
Природни Chrysoprase

Главните карактеристики

Гем Боја:
11mm ширина
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Chrysoprase
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Стил:
Гроздобер
Повод:
Партија
Број На Модел На:
NFG180315
Се Променливи Во Големина:
No
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Никој
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна

Избор на клиент