• Новак
1Set 12LED RGB Автомобил Внатрешни Украсни Подни Атмосфера Светилка Светлина во Дресот на Паметни, Интелигентни Безжичен Телефон СТАН Контрола на Автомобил Stylin

1Set 12LED RGB Автомобил Внатрешни Украсни Подни Атмосфера Светилка Светлина во Дресот на Паметни, Интелигентни

DEN 312.00
Во достапна форма

Пристапност

1 Set 12 LED RGB Автомобил Внатрешни Украсни Подни Атмосфера Светилка Светлина во Дресот на Паметни, Интелигентни Безжичен Телефон СТАН Контрола на Автомобил Stylin
Карактеристики :
100% Сосема Нов и висок квалитет
Remote Phone App Музика Контрола Шарени Декоративни светлина, вклучувајќи 4 парчиња Внатрешни светла
Едноставен дизајн за вас убава, егзотични и романтични внатрешни работи
LED светлата помалку топлински зрачење, ниска потрошувачка на енергија, долг работен век
Тоа може да се користи за автомобил внатрешни работи подот или цртичка
Една страна лепило 3 Метри лента на располагање за инсталација
180 степен за прилагодување
Лесно Remote Phone Controll
Далечинска Контрола Музика
Мулти Начини за вас да се избере
Спецификација :
Напон : DC12 V
Светла Боја : RGB мулти-боја
LED Type : 5050 LED
Водоотпорен : Да
LED Количина : 12 за една лента светлина
Лента на Светлина Должина : 12cm
Линија должина : 2x120cm(во предниот ред) +2x170cm(во задниот ред)
Installtion : Директно вметнат во запалка приклучок за
Телефон Стан Контрола : одговара за IOS и за Android
Пакетот Вклучува :
1 Сет За Во Автомобил За Внатрешни Декоративни Светлина Комплет
.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
СТАН контрола 12leds, 6000K Ладно Бела
Бренд Име:
IKVVT
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Модел:
Автомобил Производител:
Материјал:
Функција:
rgb led лента/автомобил led лента светлина
LED Количина&Type:
4*12PCS led диоди LED Лента SMD 5050
За Автомобил Светилка:
За Автомобил Светилка:
Работа Светла Внатрешни Светла
Предмет Тип:
СТАН Контрола

Избор на клиент