• Новак
SMILYOU MS-T15 Безжични Слушалки со Bluetooth Спорт Слушалки Метал Стерео Слушалки Бас Earbuds Слободни раце слушалки Со Микрофон за Телефонот

SMILYOU MS-T15 Безжични Слушалки со Bluetooth Спорт Слушалки Метал Стерео Слушалки Бас Earbuds Слободни раце

DEN 477.00
DEN 575.04
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


SMILYOU MS-T15 Безжични Слушалки со Bluetooth Спорт Слушалки Метал Стерео Слушалки Бас Earbuds Слободни раце слушалки Со Микрофон за Телефонот Спецификации : Верзија : Bluetooth 4.2+EDR Далечина : 10 M Работно време : 4 Ч време на Полнење : 2 H време на Мирување : 120 H Батерија : 80 m Ah Фреквенција : 20 HZ-20 KHZ Чувствителност : 112d B±3d B Функција : ТФ-Картичка, со A2 DP, магнетни конекција, Јачина на глас нагоре/надолу, се Префрлите песни, ја Прифатите/отфрлите дојдовен повик, повторно Бирање на телефонски, Гласовен потсетник, Батерија екранот. Компатибилен : За Android уреди За IOS уреди За сите вклучите bluetooth уреди Пакет, вклучувајќи : 1 x T15 Bluetooth Слушалка (не вклучува било SD/ТФ-картичка) 1 x Полнење преку USB Кабел 4 x Уво Совети 1 x Упатство за Корисникот (во прилог на пакетот)

Главните карактеристики

Функција:
Спорт,За iPod,За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки
Безжичен:
Yes
Поддршка Apt-x:
No
Бренд Име:
SMILYOU
Конектори:
Никој
Отпорот:
32Ω
Број На Модел На:
MS-T15
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Приклучок Тип:
Безжичната
Со Микрофон:
Yes
Стил:
уво кука
Активен Бучава Отказ:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Водоотпорен:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
комуникација:
Безжичната
Поддршка СТАН:
No
Безжична Тип:
Bluetooth
Чувствителност:
112±3dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20Hz
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Линија Должина:
Други
Функција:
Бучава Поништување, Безжични Слушалки, Преносни, Bluetooth
Времето на пазарот:
2018

Избор на клиент