• Новак
Двоен-Користете Шрафцигер Пренослив Рака Алатка Хром Vanadium Челик Поправка Алатка се Справи со Завртка Возачот 7cm/2.76 во

Двоен-Користете Шрафцигер Пренослив Рака Алатка Хром Vanadium Челик Поправка Алатка се Справи со Завртка Возачот

DEN 83.04
Во достапна форма

Пристапност


Двоен-Користете Шрафцигер Хром Vanadium Челик Поправка Завртка Возачот Страна Алатка Дома Хардверски Додатоци
Спецификации :
Модел : Dual шрафцигер
Материјал : Хром vanadium челик
Шрафцигер големина : 7cm/2.76 во
Карактеристики : Отстранлив, двојна употреба
1 X Двојно-Користете Шрафцигер

Главните карактеристики

Завртка Тип На Глава:
Дупчиња
Број На Модел На:
Двоен-Користете Шрафцигер
Тип:
Мини Шрафцигер
is_customized:
No
Навој На Главата Големина:
Како што е прикажано
Магнетно:
No
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Пакет:
Под 5Pcs
Карактеристики:
Мултифункционален
Со Рачка Или Не:
Yes
Бренд Име:
alloet
шрафцигер големина:
7cm/2.76 во
Карактеристики:
Отстранлив, двојна употреба

Избор на клиент