• Новак
ELESHE Жена Сребро 925 Pendant Накит Мода Среќа Авион Кристал Pendant Ѓердан Висок Квалитет

ELESHE Жена Сребро 925 Pendant Накит Мода Среќа Авион Кристал Pendant Ѓердан Висок Квалитет

DEN 358.00
DEN 511.20
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Име : Мода Вистински 925 Sterling Silver Pendant за Жени, Девојки Накит Божиќ Подарок Стил : Трендовски, Мода, Романтични,Гроздобер, Луксузни, Дарежлив Pendant Големина : 1.6*2.1 cm Материјал : 925 Sterling Silver & Кристал Подарок За : Девојка, Мајка, Сестра, Сопруга,Сестра,Љубовник,Си Пакување : Секој во Opp вреќа

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
ELESHE
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YDXJ1571
Функција:
Убавина
Обликотшема:
Авион
Метали Тип:
925 Sterling silver
Повод:
Роденденски Подарок / Секојдневниот Живот / Приврзоци за љубителите
Обликот:
Авион
Големина:
About 1.6*2.1cm
Материјал:
925 Солидна Сребро + Кристално
испорака:
бесплатен превозот&drop превозот
Подарок за:
Девојка Пријател, Мајка, Сестра, Сопруга,Себе Си
Стил:
Класични, Модерни, Мода, Луксузни, Дарежлив
бидат погодни:
Ѓердан/Шарм

Избор на клиент