• Новак
20Pcs Кафе Пиво Слатка Декорација Занаети Монистра Рамка Flatback Cabochon Бележник Kawaii DIY Embellishments Додатоци

20Pcs Кафе Пиво Слатка Декорација Занаети Монистра Рамка Flatback Cabochon Бележник Kawaii DIY Embellishments

DEN 120.00
DEN 234.72
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 21x18mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 20 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0583

Главните карактеристики

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H0583
Големина:
21x18mm

Избор на клиент