• Новак
XZJJA Креативни Цртан филм Готвач Нерѓосувачки Челик Куки Ѕид Вратата Облека Грб Шапка Закачалка Кујна Бања Rustproof Крпа Pothook

XZJJA Креативни Цртан филм Готвач Нерѓосувачки Челик Куки Ѕид Вратата Облека Грб Шапка Закачалка Кујна Бања

DEN 100.80
Во достапна форма

Пристапност

393 инчи
Големина : 10*4 CM
- Пакетот вклучува : 1 * Креативни Цртан филм Готвач Форма Нерѓосувачки Челик Куките
XZJJA Креативни Цртан филм Готвач Форма Нерѓосувачки Челик Куки Ѕид Вратата Облека Грб Шапка Закачалка Кујна Бања Rustproof Крпа Куките
ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Ако некој производ е надвор од акциите,тоа може да биде одложен. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,ви благодариме! 1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Веднаш.Ве молиме проверете ја адресата што го оставија,Ние треба целата адреса.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Понекогаш се испорача време може да биде и подолго,но не грижете се ,вие секогаш ќе биде заштитена,нема да загуба на пари. Нормално го испорача време на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е за 30 дена(се очекува brzail).

Главните карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нема. на Куките:
1
Бренд Име:
XZJJA
Шаблон Тип:
Мустаќи
Име:
Креативни Цртан Филм Готвач Форма Нерѓосувачки Челик Куките
Погоден за:
Кеси,Копчиња, Gadgets, Итн Мали Предмети
Материјал:
Нерѓосувачки челик+Смола
Шема:
се готви
Употреба:
Trinket Дребулии Организатор
Големина:
10*4cm
Се користи 1:
Клучни Куките
Користете 2:
декоративни куките

Избор на клиент