• Новак
3pcs/сет за во Автомобил на Врата завртување на Смена Тапацир Метал Авто Отстранување Клип Трим Fastener Клешти Поправка Алатки

3pcs/сет за во Автомобил на Врата завртување на Смена Тапацир Метал Авто Отстранување Клип Трим Fastener Клешти

DEN 459.84
Во достапна форма

Пристапност


Објектот ќе бидат испратени во рок од 3-5 дена (со исклучок на викендите и празниците) штом вашата исплата е расчисти со Aliexpress. За ОЕМ производ, ние ќе ви испратиме во рок од 7 работни дена. Ве молиме не го прават спорот директно, без да ни се јавите. Поради различни следи и светлината, не може да постои нормален мали боја разлика, особено термостат осветлување.
Напомена :
1.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи и услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ве молиме не го остави негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас!!!!
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Ве молиме потврдете дека вашата е предвидено адреса е точна. Ако имате прашања во врска со пратката, ние може да ви помогне да ги пратите.
Ако производ има квалитет проблем, откако ќе се примени на производите во рок од 15 дена, можете директно да контактирате со нас пред негативен фидбек.Автомобил На Врата Завртување На Смена Тапацир Метал Авто Отстранување Клип Трим Fastener Клешти Поправка Алатки
Спецификација : 8"
Боја : Црна+Црвена
Производ, Материјал : Железо
Спакуван Димензии : 30cm Должина
Спакуван Тежина : 200g
Функција
*1.

Главните карактеристики

Број на Парчиња:
3pcs
Бренд Име:
DWZ
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Авто Алатки
Пакет:
Случај
Големина:
see below
Примена:
автомобил алатки

Избор на клиент