• Новак
(100pcs/многу) трговија на големо водоотпорен транспарентен јасно pcv шопинг торба

(100pcs/многу) трговија на големо водоотпорен транспарентен јасно pcv шопинг торба

DEN 5280.00
Во достапна форма

Пристапност


Трговија на големо транспарентен јасно PVC кеса,која торба се користи за шопинг торба, козметички торба, подарок торба, реклама торба итн.
10 стандардни големини торба во достапни ,
differnt боја опција се покажува differnt торба големина , ве молиме м easure вашиот производ големина и да го изберат правото големина торба за вашиот производ.
Кориснички PVC кеса услуга е на располагање,
направете вашиот стил PVC кеса?
направи вашата големина PVC кеса?
печати лого на вашиот PVC кеса?
Контактирајте со нас!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кеси
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
ПВЦ
Материјал Состав:
ПВЦ
Пол:
Жените
Бренд Име:
WAYAZK
Број На Модел На:
CSB-8

Избор на клиент