• Новак
MINIFOCUS Мода Домот Quarts Жените Гледаат Розово Злато Жените Зглоб Види Дами Бренд на Луксузни Кристал Часовници Relogio Feminino

MINIFOCUS Мода Домот Quarts Жените Гледаат Розово Злато Жените Зглоб Види Дами Бренд на Луксузни Кристал Часовници

DEN 816.00
DEN 1598.88
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


MINIFOCUS Часовници
MINIFOCUS Мода Домот Quarts Жените Гледаат Розово Злато Жените Зглоб Види Дами Бренд на Луксузни Кристал Часовници Relogio Feminino Спецификации : Бренд : MINIFOCUS Движење : Кварц Движење Пол : Жените се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Види бенд должина Приближно : 22cm Види бенд Ширина Прибл : 1.0 cm Види екран со дијаметар од Прибл : 3.1 cm Види случај со дијаметар од Прибл : 3.4 cm Види случај Дебелина Приближно : 0.79 cm Види Тежина Прибл : 37g Забелешка : Овде се избори со кутија и без кутија,ве молиме изберете ја вашата е потребно,ви благодариме.

Главните карактеристики

Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Број На Модел На:
MF0160L-4
Случај Дебелина:
7.9 mm
Dial Дијаметар:
34mm
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
10мм
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
MINIFOCUS
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нов со ознаки
Тип На Објект:
Кварц рачни часовници часовници Жените луксузен бренд Водоотпорен види
погоден:
Жени,Жени,Жени,жени,Девојки,feminino,mujer,femme
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
зборови за пребарување:
Моден Оригиналниот Часовник Женски reloj mujer / montre femme / relogio мке

Избор на клиент