• Новак
Складирање Торба Кожа Посветен Убаво Патување Пасош, лична Карта Покрие Носителот Случај Заштитник Организатор Пасош Картички Билети 2018 Б#

Складирање Торба Кожа Посветен Убаво Патување Пасош, лична Карта Покрие Носителот Случај Заштитник Организатор

DEN 101.00
DEN 124.80
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Посветен Убаво Патување Пасош, лична Карта Покрие Носителот Случај Заштитник Организатор
Карактеристики :
100% нов и висок квалитет
Состојба : Нова
Боја : различни бои за да изберете од
Материјал : Кожа СТП
Големина : Прибл . 14.2 cm x 9.8 cm/5.59" x 3.86"
Игран : Лесно за Носење, Лесен за Употреба
Тоа може да се заштити вашиот e-пасош од впивам. Покрај тоа, исто така можете да го користите како организатор, да се одржи некои важни работи како што пасош, карти, билети.
Тежина : 35g
Пакет Се Вклучени :
1 x Пасош Случај Маска

Главните карактеристики

Бренд Име:
OCARDIAN
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
6 жица
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Градник Долна Облека Складирање Кутија
Обликот:
Круг
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
пасош случај маска
Материјал:
СТП Кожа
Употреба:
пасош, карти, билети
Функција:
organizador плакарот
Карактеристика 2:
Играчки За Складирање
функција 3:
Патна торба за складирање
Карактеристика 4:
организатор за играчки
Карактеристика 5:
виси складирање
Функција 6:
складирање кеси за играчки
Карактеристика 7:
крпа организатор складирање кеси
Функција 8:
патување сет
Карактеристика 9:
патување складирање bagfolding торба

Избор на клиент