• Новак
Симпатична Животно Печ Сива Мачка Цртан филм Везови Железо на Печ DIY Облека Значка за Шиење Налепници на Далноводи

Симпатична Животно Печ Сива Мачка Цртан филм Везови Железо на Печ DIY Облека Значка за Шиење Налепници на Далноводи

DEN 77.00
DEN 93.60
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

Во случај да имате проблеми со вашата нарачка,
ве молиме да ни даде шанса да се направи ситуација "право"пред објавување на негативни повратни информации
.Симпатична Животно Печ Сива Мачка Цртан филм Везови Железо на Печ DIY Облека Значка за Шиење Налепници на Далноводи
Пакетот вклучува : 1 парче мачка печ
Постои лепило на грбот на мачка печ, може да железо на. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Али express ,
тоа нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ние се големо внимание во пакување секоја точка да се обезбеди безбедно испорака .Се враќа и наплата обично се обработуваат во рамките на 48hours на приемот на стоката.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Appliqued
Големина:
See below details
Број На Модел На:
B709-1C
Потекло:
Кина
Стил:
Симпатична
Големина:
Повеќе
боја:
шарени
Материјал:
Ткаенини
погоден:
облека applique/diy занает
карактер 1 :
Висок квалитет
карактер 2 :
Многу добар квалитет
карактер 3 :
DIY занает додатоци
печ име:
Симпатична Мачка Серија

Избор на клиент