• Новак
Plaid Печати Жените Фустани Висок Појас Линија Фустан Петар пан Јака Дами Гроздобер Фустан Елегантен Кратко sleeve Женски vestidos

Plaid Печати Жените Фустани Висок Појас Линија Фустан Петар пан Јака Дами Гроздобер Фустан Елегантен Кратко

DEN 1032.00
DEN 2023.68
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо S 86 105 19 35 M 90 106 20 36 L 94 107 21 37 XL 98 108 22 38 2 XL 102 109 23 39 ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големината може да има 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Деколте:
Петар пан Јака
Силуета:
Лабава
Стил:
Гроздобер
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Џебови
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер,Памук
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
Q16
Бренд Име:
AYPLBGHN

Избор на клиент