• Новак
Нови Предвремени Накит 12MM Snap Копчето на Екранот Носителот 10 Бои Црна Кожа Snap Екранот за 24 ПАРЧИЊА Стакло, Метал Snap Копчиња

Нови Предвремени Накит 12MM Snap Копчето на Екранот Носителот 10 Бои Црна Кожа Snap Екранот за 24 ПАРЧИЊА Стакло,

DEN 188.00
DEN 220.80
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


1.Ние сме Snap Накит Фабрика. Прифати продажба на Мало ,трговија на Големо, и Прилагодено Дизајни.
2.Повеќе од 5pcs ,да Добиете дополнителни 2% попуст за промет на големо. Добиете повеќе различни дизајни.
3.Повеќе од $10, ние willl испрати подарок торба и да се обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Број На Модел На:
Екранот
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
кожа
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Бренд Име:
SexeMara
Синџир Тип:
snap накит
Објектот:
snap екранот
Големина:
12mm
одговараат за:
Жени , Жени, Девојки
Пакет:
Најдобро. Никогаш Не Се Скршени
превозот:
Бесплатен превозот
За Нас:
Snap Накит Фабрика
Обликот:
12mm snap Екранот
Материјал:
кожа екранот
ОДГОВАРА ЗА:
snap копчиња
накит:
копче на екранот

Избор на клиент