• Новак
Моден Шарени tassel желка Pendant копче прстен Сирена Шушка Печ Pendant копче синџир За жените Мобилен телефон Кеси Pendant

Моден Шарени tassel желка Pendant копче прстен Сирена Шушка Печ Pendant копче синџир За жените Мобилен телефон

DEN 50.00
DEN 62.40
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
Добредојдовте на нашата продавница
Сите предмети се од Кинески локалниот пазар.Добро qualty и ниска цена~
-Контактирајте со нас
Причина не е временската разлика ,ние може да не ви одговори веднаш.Ние обично ви одговори во рок од 24 часа (во работни денови).
-За испорака метод
Ние обезбедуваме бесплатен превозот на сите itmes.
Цел>=$10,Испрати Регистрирани Воздух Mail
Цел
Не-Регистрирани Mail could not track кога пратката пристигна во својата земја.Но, тоа не влијае врз испораката на вашиот парцела.Ве молиме не грижете се.
-Повратни информации
Никакви проблеми, ние ќе се обидеме најдобро да се реши за вас.Затоа ве молам не ни остави лош повратни информации.Лошо повратни информации не може да го реши сите проблеми.
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи или услуги.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Бренд Име:
DoreenBeads
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AE114184 AE114185 AE114186 AE114187
is_customized:
Yes
Метална боја:
Сребро.
1:
AE114188 AE114189 AE114190 AE114191
2:
AE114192 AE114193 AE114194 AE114195
3:
AE114196 AE114197 AE114198 AE114199

Избор на клиент