• Новак
Dispalang Коњ Печатење Жените Патна Торба Голем Капацитет Мажите Рачен Багаж Жените Патување Duffel Торба Мултифункционален Викенд Торба

Dispalang Коњ Печатење Жените Патна Торба Голем Капацитет Мажите Рачен Багаж Жените Патување Duffel Торба Мултифункционален

DEN 1440.00
DEN 2399.52
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Dispalang Коњ Печатење Жените Патна Торба Голем Капацитет Мажите Рачен Багаж Жените Патување Duffel Торба Мултифункционален Викенд Торба
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање, тогаш можете да поседуваат уникатен дизајн за себе.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Патни Торби
патна торба:
Патување Totes
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Објектот Тежина:
500kg
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Патување Duffle
Објектот Должина:
45cm
Објектот Висина:
29cm
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Имаат Drawbars:
No
Материјал Состав:
Памук
Повод:
Разноврсна
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот Ширина:
20cm
боја:
Како Секоја Слика Се Покаже
Големина:
45*29*20cm
рамо појас:
прилагодлив
Карактеристики:
Independ Чевли Оддел
категорија:
Фитнес Тренинг Во Тенис Патување Јога Кошарка Duffel Кеси

Избор на клиент