• Новак
Цврсто дрво двојно преносни вратот нога moxibustion moxa се тркалаат кутија

Цврсто дрво двојно преносни вратот нога moxibustion moxa се тркалаат кутија

DEN 1664.64
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
4 дупка ( лого ) - 6 дупка ( лого )
Големина:
Large
Примена:
Нога
Бренд Име:
KALANLIN
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
moxa вид уред:
Преносни
Материјал:
Дрво

Избор на клиент