• Новак
20Sets SpeakON 8Pin Powercon Звучник Приклучок за Кабелот за Конектори 8 Пол Приклучок + 8PIN Женски Џек Панел Планината Приклучок Адаптер

20Sets SpeakON 8Pin Powercon Звучник Приклучок за Кабелот за Конектори 8 Пол Приклучок + 8PIN Женски Џек Панел

DEN 8299.00
DEN 8735.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Speak ON 8 Pin Powercon Звучник Приклучок за Кабелот за Конектори 8 Пол Приклучок + 8 PIN Женски Џек Панел Планината Приклучок Адаптер
100% сосема Нов и Добар Квалитет.
На speak ON кабел конектори индустријата-стандард конектори за засилувач / звучникот конекции. 4 пол кабел конектори е дизајниран да работи со високи струи, индуктивен товар на животната средина на звучниците. Моменталната оценка 20 rms континуирано До 30 аудио сигнал, должност циклус 50% Само 3 делови, лесно да се соберат големо влијание материјали - долга-трајни и сигурни ПАКУВАЊЕ 20 x 8pin powercon машки plug 20 x 8pin powercon женски џек панел монтажа

Главните карактеристики

Бренд Име:
R
Број На Модел На:
RTC6101800-МФ
Тип:
Адаптер
Карактеристики:
8pin говорникот адаптер
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Пол:
Машки
Материјал:
Пластични
Тежина:
63g

Избор на клиент