• Новак
Евтини Цена Топла Продажба 3 Обрачот Еластичен Појас Булчински Gown Drawstring Фустан Quinceanera Petticoat Underskirt Crinoline Свадба Облечи

Евтини Цена Топла Продажба 3 Обрачот Еластичен Појас Булчински Gown Drawstring Фустан Quinceanera Petticoat

DEN 1200.00
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме изберете америка, russion, австралија кога вашиот купите и потоа напишете ја вашата точна адреса во забелешка. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Нормално, ние ќе бесплатен превозот на стока од кина пост воздух ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други превозот компании. Можете да пишувате во боја на remak кутија кога ќе нарачате.
Ако не можете да изберете Кина Пост Воздух
Таму не е опција од кина пост за многу земји на сајтот, всушност, тоа може да испрати до кое било место на светот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.

Главните карактеристики

боја:
Бела
Тип На Објект:
Petticoat
Бренд Име:
elysemod
Материјал:
Полиестер
Техника:
Ткаени
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
Свадба Додатоци Со Воз
is_customized:
Yes

Избор на клиент