• Новак
033018 нова жешка жени мали гроздобер ранец дама патна торба

033018 нова жешка жени мали гроздобер ранец дама патна торба

DEN 1632.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Надворешноста:
Размавта Џеб
Декорација:
Никој
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
маска
Пол:
Жените

Избор на клиент