• Новак
Девојки Црвено Долги Ракави Џез Хип Хоп Танц Костим Лабава Џемпер Исече Блузи Кошула За Дете На Улица Модерен Танц Облека Носат

Девојки Црвено Долги Ракави Џез Хип Хоп Танц Костим Лабава Џемпер Исече Блузи Кошула За Дете На Улица Модерен

DEN 411.00
DEN 527.52
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


Кредитни картички, во реално време банкарски трансфери, moneybookers, Western Union се достапни.
Повратни информации
1.
[xlmodel]-[производи]-[8888]
[xlmodel]-[custom]-[31840]
[xlmodel]-[custom]-[31840]
[xlmodel]-[custom]-[31840]
[xlmodel]-[custom]-[31840]
[xlmodel]-[custom]-[31840]
[xlmodel]-[custom]-[8888]
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[39736]
[xlmodel]-[custom]-[39736]
[xlmodel]-[custom]-[39736]
Плаќање
Ali Express Зачувам е најпосакувана. Парите е безбеден, бидејќи се наоѓаат само објави на добавувачи ОТКАКО ќе се потврди задоволство на вашиот испорака на нарачки. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде temporally одржи од Aliexpress и нема да биде resealed додека сте го добиле вашиот стоки и се задоволни со тоа.
Обично се потребни околу 25-45 дена да се добие за со кина пост воздух mail. И понекогаш потрае малку подолго, поради локалните испраќање задоцнување или други причини. Можете да изберете било метод со кој се најзгодно за вас.
Shippment
Објектот ќе биде предаден во рок од 6 работни дена од плаќањето расчисти
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса на е предвидено понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање
Ние брод од страна на EMS, DHL, fedex, кина пост, epack и така натаму.

Главните карактеристики

Големина:
110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm, 160cm, 170cm
Бренд Име:
FaymooLon
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
JZ183212
Материјал:
Памук,Полиестер
Танц Тип:
Ballroom
Боја:
Црвено долги ракави врвот, Црни панталони
Големина:
110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm, 160cm, 170cm
дизајн:
Хип хоп костим за деца

Избор на клиент