• Новак
Weimostar Жените Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Рефлексивни,Светлина,Дише и Брзо Сушење Самовила Зелено-Бела

Weimostar Жените Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Рефлексивни,Светлина,Дише и Брзо Сушење Самовила Зелено-Бела

DEN 655.00
DEN 719.52
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : Спецификации : Бренд : WEIMOSTAR Материјал : Полиестер Боја : Како што е прикажано Пол : Жените Големина : X S,S,M,L,XL , 2 XL, 3 XL(изборен) Карактеристики : Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Полите со Weimostar логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upgliding за време на јавањето. Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Три задните џебови на велосипедизмот џерси Пакет опис :
1piece x џерси

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
велосипед џерси
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето,На Пролет
Sleeve Должина(cm):
Краток
Функција:
Анти-Pilling,Дише,Брз Сува
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
weimostar
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер,Памук
is_customized:
Yes

Избор на клиент