• Новак
Паста за заби фармацевт (2 парчиња)

Паста за заби фармацевт (2 парчиња)

DEN 42.00
DEN 49.92
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


Состојба : нова Големина : 9cm X 4cm X 3cm Тежина : 0.025 Kg Материјал : Пластични Боја : како picture Condition : Brand new
Големина : 9cm X 4cm X 3cm
Тежина : 0.025 Kg
Материјал : Пластика
Боја : како на сликата
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Ова е лесно да се притисне надвор паста за заби фармацевт
Толку Траен, Евтини, без отпад и Лесен за користење, да ги задржи вашите четкање време.
Не отпад друга пад на паста за заби, или нешто друго во цевка.
Одговара на сите паста за заби цевки
Го намалува отпадот, лесна за употреба
Удобен и обновливи
Пакет се вклучени : 2 X Паста за заби фармацевт
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните карактеристики

Тип:
Две-парче
Бренд Име:
SAFEBET
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
VS4689
Материјал:
Други

Избор на клиент