• Новак
Телефон Случај За Samsung galaxy note 8 а5 a3 j7 j5 j3 2017 Универзална Двојно Џебови Покрие Спорт Појас Торба Магнетни Торбичка 6.0 Подолу

Телефон Случај За Samsung galaxy note 8 а5 a3 j7 j5 j3 2017 Универзална Двојно Џебови Покрие Спорт Појас Торба

DEN 351.00
DEN 502.08
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


За Повратни Информации & Спорот :
Пред да ја напуштат повратни информации ,ве молиме контактирајте со мене, ако постои било каков проблем со него.
Кога ќе се примени на Објект,ако има било каков проблем со Објектот ,
ве молиме контактирајте со нас одеднаш пред отворање на спорот и напуштање на повратни информации ,
Ние ќе го реши проблемот, додека не се задоволни со трансакцијата.
Капка брод поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме Оставете ги Вашите Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме
1.100% Сосема нов и добар квалитет
2.Заштита на вашиот телефон од гребење ,оштетување и удари и, исто така, го заштитите вашиот телефон со стил.
3.Совршено компатибилни на вашиот телефон.
4.Флексибилен и лесно се чисти.
5.Професионални suppler и брза испорака.
1 x Случај
Големина:
4.7 инчен Подолу:
14.3*7.5*3.5 CM
5.2 инчен Подолу:
14.8*8.0*3.5 CM
6.0 инчен Подолу:
16*8.5*3.5 CM

Главните карактеристики

Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Спортски,Гроздобер,Бизнис
Големина:
6 inches Below
Карактеристики:
Спорт
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус,Галакси S8
Компатибилни Модели На Телефони 1:
Телефон Случај За iPhone X 8 Плус 7 7 Плус 6 6 Плус 5 5S 5C SE 4 4S Маска
Компатибилни Модели На Телефони 2:
Телефон Случај За Samsung галакси s8 Плус s6 s7 работ s5 s4 mini s3
Компатибилни Модели На Телефони 3:
Телефон Случај За Samsung galaxy note 8 а5 a3 j7 j5 j3 2017
Компатибилни Модели На Телефони 4:
Случај Покритие За huawei P10 Плус P8 P9 лајт
Компатибилни Модели На Телефони 5:
Телефон Случај Покритие За huawei y5 y6 y3 ii чест 9 8 7X 6a 5c 5a 4а-4c
Компатибилни Модели На Телефони 6:
Телефон Покритие За huawei колега 10 9 8 pro нова 2 Плус 2S
Компатибилни Модели На Телефони 7:
Телефон Случај Покритие За xiaomi redmi 4а-4x 4 5 плус 5a 3s 3
Компатибилни Модели На Телефони 8:
Телефон Случај Покритие За xiaomi redmi забелешка 4 4x 5a 3

Избор на клиент