• Новак
Девет засекогаш природни Тигар Око камен монистра пол мажи накит кралот круна шарм нараквици за жените pulseira masculina bileklik

Девет засекогаш природни Тигар Око камен монистра пол мажи накит кралот круна шарм нараквици за жените pulseira

DEN 347.00
DEN 422.40
-18 %
Во достапна форма

Пристапност


Обрнете внимание на :
Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го имаат на вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, Ние исто така може да ласерски марка, само испрати ми слика на вашето лого ,но MOQ е 200 парчиња , јас ќе ви испрати ефект слика ,ви благодариме
Ние прифаќаме трговија на Големо!! Ако ви треба големо или да се меша многу на стоката, ние ќе им даде екстра попуст
Згора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL ако конечниот износ на повеќе од $200 за повеќето земји
Одете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Нараквици.

Главните карактеристики

Должина:
6 inch, 6.5 inch, 7 inch, 7.5 inch, 8 inch, 8.5 inch, customize size
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
Девет засекогаш
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
круна
Затворач Тип:
Чипка-Up
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
монистра големина:
8мм
Употреба:
Присутни, Подарок ,додатоци
Dropshipping:
ПОДДРШКА
кориснички:
Поддршка
Функција:
Тигар око

Избор на клиент