• Новак
Цветни Печатење Водат Еластична троседот покрие памук троседот крпа Лизга-отпорни троседот опфаќа за дневна соба

Цветни Печатење Водат Еластична троседот покрие памук троседот крпа Лизга-отпорни троседот опфаќа за дневна

DEN 893.00
DEN 1488.00
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Без разлика што вашиот причини не се задоволни со оваа шопинг, ве молиме да не брзаат да се даде проценка. Ве молиме проверете внимателно пред да го купат.Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање .На долго растојание транспорт го прави производот браздата.ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија ,ве молиме контактирајте со нас .

Главните карактеристики

Спецификација:
Single-seater, Two-seater, Three-seater, Four-seater
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Американски Стил
Производство:
Софа Маска
Применливи Троседот:
Двоен-седишта Троседот
Шаблон Тип:
Растенијата
Шема:
Печатени
Бренд Име:
S-EMIGA

Избор на клиент