• Новак
Eyesilove модата заврши Myopia Очила Мажи Жени кратковидна наочари рецепт eyewear со леќи -1.00 да -4.00

Eyesilove модата заврши Myopia Очила Мажи Жени кратковидна наочари рецепт eyewear со леќи -1.00 да -4.00

DEN 204.00
DEN 240.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Eyesilove
Рамка Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
6801 myopia очила браун
Пол:
Унисекс
рамка боја:
Браун
Леќи Степен:
-1.0,-1.5,-2.0,-2.5,-3.0,-3.5, -4.0
Леќи Материјал:
смола леќи одличен квалитет
Пакување:
очила кутија

Избор на клиент

DEB1040
  • Новак

DEB1040

DEN 335.52

Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.Треба да се враќа, се бара : Чек