• Новак
50pcs 500ML Нерѓосувачки Челик Чаши Со Силиконска Маска Капа Сок Пивски Чаши 16oz Гимнастик Метал Кујна Пиење Кригла SN1099

50pcs 500ML Нерѓосувачки Челик Чаши Со Силиконска Маска Капа Сок Пивски Чаши 16oz Гимнастик Метал Кујна Пиење

DEN 9552.00
Во достапна форма

Пристапност


Спецификација :
Материјал : нерѓосувачки челик
Производ тежина : Околу.125g

Главните карактеристики

боја:
Зелена, Црвена, Сина, Виолетова, Портокалова
Drinkware Тип:
Чаши
Додатоци:
Со Сите
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Пиво Филџани
Бренд Име:
linxikeji
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SN1099
Стил:
Краток
Обликот:
Со Капак
сертификација:
CIQ
Спецификација:
>10

Избор на клиент