• Новак
Италија Бренд лого марк Мотоцикл Rearview странични Ретровизори CNC Алуминиум за Yamaha YZF R1/R125/R15/R1M/R25/Р3/R6

Италија Бренд лого марк Мотоцикл Rearview странични Ретровизори CNC Алуминиум за Yamaha YZF R1/R125/R15/R1M/R25/Р3/R6

DEN 1727.52
Во достапна форма

Пристапност

11 / парче НАС 37.55 / пар НИ 37. Ова е замена за вашиот мотор rearview огледало.
Применливи опсег : Мотоцикл универзален тип
Пакување : сунѓерот пакување, долги транспорт, не е лесно да се оштети. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни пет ѕвездички преглед.
100% сосема нов cid).
Answer : ___________________________ Note :
1.99 / пар НИ 9.Ако имате проблем со стоката, ве молиме контактирајте ме во времето. Тоа е време да ја замените и надградба на rearview огледало.
декорација :
За Suzuki Јамаха Kawasaki Хонда Ducati Aprilia Bennett KTM
Генерално, погоден за повеќето мотоцикли, ве молиме потврдете дали таа е погодна за вашиот мотор пред да нарачате.Зад огледалото содржи италијански бренд лого
2.99 / парче НАС 6.08 / парче
.99 / пар НИ 9.Ние поддршка на големо производи, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно, ние ќе ви ги даде разумна цена, ви благодариме
5. Тоа може да се врати минатото перформанси и подобро мотоцикл перформанси.
Производ екранот
НИ 35.Во парк, брза испорака.98 / пар НИ 9.
Детали За Производот :
Бренд Име : LANQIAN
Место на Потекло : Кина
Состојба : 100% сосема нов
Количина : 1 пар
Боја : Црвена/Сино/Црна/Портокал/Gold/Сребрена
Материјал : висок квалитет на алуминиум
Висок квалитет, многу издржливи
Едноставна инсталација.

Главните карактеристики

Бренд Име:
LANQIAN
Име На Модел:
РМ-007
Објектот Должина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Состојба:
100% Сосема Нов
Количина:
1 пар
meterial:
CNC алуминиум
Функција:
Италија Бренд ласерски логото
боја:
Црна, Сина, Златна, Сребрена, Портокалова, Црвена
Fitment:
За Suzuki Јамаха Kawasaki Хонда Ducati Aprilia Bennett KTM
Име на производ:
Rearview Огледало
Тип:
Странични Ретровизори & Додатоци
тип 1:
мотоцикл делови
Број На Производ:
FT2 E53640738651

Избор на клиент