• Новак
Врвен квалитет Долго Џонс долна облека за Мажи Блузи Панталони Поставува Компресија Заврши Нето Брзо Сушење Веш Мажите Cothing Постави Долго Џонс

Врвен квалитет Долго Џонс долна облека за Мажи Блузи Панталони Поставува Компресија Заврши Нето Брзо Сушење

DEN 869.00
DEN 1223.52
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил или Trade Manager, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако најдете производот не сте купиле, ве молиме контактирајте со нас услугата на купувачи, ние ќе ви одговори во рок од 24hours.
Име на производ : Секси Мажи Долго Џонс Боја : Како на сликата покаже Материјал : 80%Најлон +20% Spandex Стил : Секси Повод : долна облека, Sleepwear Пакет : 1*Панталони+1*Блузи
Блузи Големина Големина на Градите Рамо Должина на Ракавите M 43*2cm 58cm 37cm 56cm L 45*2cm 60cm 39cm 58cm XL 47*2cm 62cm 41cm 60cm Панталони големина : Големина Половината Должина M 34*2cm 88cm L 36*2cm 91cm XL 38*2cm 94cm
1. Ние гарантираме сите производи се со висок квалитет и сосема нов. Ние ги користиме на Aliexpress стандард превозот, ова shippment е Aliexpress сопствени shippment, многу брзо и безбедно. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување, Шведска клиенти ве молиме внимание на вашата земја даноци. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, на парцела задоцнување или квалитетот, не е добро, ние ќе ви ги даде задоволителен одговор, ви Благодарам многу.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Долго Џонс
Материјал:
Најлон,Spandex
Бренд Име:
QWQINGWU
Број На Модел На:
HJ-Б(03+04)

Избор на клиент