• Новак
Мотоцикл Течност Резервоарот Спојки на Резервоар за Масло Течност Првенство За Ducati Чудовиште M400 M600 M620 M750 M900 S2R M750IE

Мотоцикл Течност Резервоарот Спојки на Резервоар за Масло Течност Првенство За Ducati Чудовиште M400 M600 M620

DEN 479.52
Во достапна форма

Пристапност


Ние ги испратите на ЛОГОТО производи од стандардните.99 / пар НИ 6. Ако не сакате ЛОГОТО, ве молиме оставете порака. Ако имате проблем со стоката, ве молиме контактирајте ме во времето. Ние поддршка на големо производи, доколку е потребно, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде разумна цена, ви благодарам.11 / парче НАС 37. Ова е алтернативна дел од вашиот велосипед кочница цилиндар.
Декорација :
За Suzuki Јамаха Kawasaki Хонда Ducati Aprilia Benelli KTM
Генерално, погоден за повеќето мотоцикли, ве молиме потврдете дали таа е погодна за вашиот велосипед пред да нарачате.
ь Примена : Мотоцикл Универзална одговара
Пакување : сунѓерот завиткани, долги транспорт, не е лесно да се оштети.
Детали За Производот :
ь Бренд Име : LANQIAN
ь Место на Потекло : Кина
ь Состојба : 100% сосема нов
ь Количина : 1 парче мотоцикл кочница резервоар за нафта
ь Боја : Црвена/Сино/Зелено/Црна/Портокал/Gold/Сребрена/Сива
ь Материјал : висок квалитет на алуминиум
ь Висок квалитет, многу издржливи
ь Една страна Заградата
ь Лесна инсталација. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање. Во парк, брза испорака . Тоа е време да ја замените и надградба на велосипед кочница резервоарот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
LANQIAN
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
ОК-005
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
3cm
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
Супериорни перформанси
боја:
црна/gold/сребрена/сино/портокал/зелена/црвена/сива
Одговара:
За Suzuki Јамаха Kawasaki Хонда Ducati Aprilia Benelli KTM
квалитет:
1 Парче
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Функција:
течност за reservioir
Fitment:
повеќето мотоцикл
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
е слободен shiping:
Yes
Број На Производ:
FT64 M99589245650

Избор на клиент