• Новак
FAMSHIN 2018 Злато Мало Срце Ѓердан, Злато Романтична Ѓердан, Пријателство Ѓердан,Мал Ѓердан

FAMSHIN 2018 Злато Мало Срце Ѓердан, Злато Романтична Ѓердан, Пријателство Ѓердан,Мал Ѓердан

DEN 22.00
DEN 43.20
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
L042
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
10мм
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
LiXiao
Функција:
Додатоци
Компатибилност:
Додатоци
Синџир должина:
40cm+5cm продолжен синџир
Функција:
модни додатоци
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Инч:
15.7 во

Избор на клиент