• Новак
TAMIYA FF01 FF-01 FF 01 Имајќи Полнење (КОМПЛЕТНА) 14 Лежишта

TAMIYA FF01 FF-01 FF 01 Имајќи Полнење (КОМПЛЕТНА) 14 Лежишта

DEN 528.00
Во достапна форма

Пристапност


Овој сет содржи следниве големини на лежишта со користење на Tamiya дел кодот
TAMIYA FF01 Шасија Овој сет содржи следниве големини на лежишта со користење на Tamiya дел кодот
3 - 850
7 - 1150
2 - 1260
2 - 1510
14 Лежишта во ВКУПНИОТ за овој комплет
Сите лежишта ќе биде опремен и со јасно означени за обновливи поштенски печат кеси за олеснување на монтирање и складирање.
Оваа Ознака за Полнење е составени од NBZH лежишта Ltd да одговара на по -
TAMIYA M06 Шасија
Ова е КОМПЛЕТЕН имајќи комплет и ќе го замени сите лежишта/bushings во вашиот модел. Ве молиме изберете имајќи тип од дијалогот за избор.
Ве молиме имајте во предвид
Лагери се директна замена за комплет делови.
Овие не се Tamiya брендирани лежишта.
Лагери порибено во, и испратена од кина
Добар квалитет лежишта извори за употреба во Радио Контролирани Модели.
Лагери испратени во рок од 2 дена од денот на вашата нарачка.
За било какви прашања, ве молиме контактирајте не на nbzh лежишта Ltd веднаш.
Имајќи печат опции се достапни за овој комплет.
МЕТАЛ - Ќе трае подолго во чисти услови
ГУМА - Најдобар се користи ако се изложени на валкани услови
На лежишта дојде пред-подмачкано, така што сите што треба да направите е да ги собере нив за вашиот модел.

Главните карактеристики

Должина:
ZZ, RS
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Структура:
опрема
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик

Избор на клиент