• Новак
Бесплатен превозот 10pcs #616PT-1213=P3 TOKO 13

Бесплатен превозот 10pcs 616PT-1213=P3 TOKO 13

DEN 551.04
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на нашата Продавница
King Sun Micro Electronics Co. се користи "Додади во кошничка" ние ќе се направи попуст за вас.
Превозот И Плаќање :
1. Јас сум на чекање за вас!!!
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас . За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел .

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE

Избор на клиент