• Новак
2018 Пролет нови дами облека со долги ракави одговараат на долг џемпер јакна широк нога панталони девет панталони големи димензии мода три-парче

2018 Пролет нови дами облека со долги ракави одговараат на долг џемпер јакна широк нога панталони девет панталони

DEN 1692.00
DEN 3252.96
-48 %
Во достапна форма

Пристапност


2018 Пролет нови дами облека со долги ракави одговараат на долг џемпер јакна широк нога панталони девет панталони големи димензии мода три-парче
Големина на Табелата, Ако не може да се утврди големината, ве молиме контактирајте со нас Големина на Облека должина Биста Ракав Должина Панталони должина Половината CN cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 94 37.01 90 35.43 48 18.90 85.5 33.66 80 31.50 М 95 37.40 96 37.80 48.5 19.09 86 33.86 86 33.86 L 96 37.80 102 40.16 49 19.29 86.5 34.06 92 36.22 XL 97 38.19 108 42.52 49.5 19.49 87 34.25 98 38.58 XXL 98 38.58 114 44.88 50 19.69 87.5 34.45 104 40.94 3 XL 99 38.98 120 47.24 50.5 19.88 88 34.65 110 43.31 4 XL 100 39.37 126 49.61 51 20.08 88.5 34.84 116 45.67 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Slash вратот
Број На Модел На:
186
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Drawstring
Декорација:
Џебови,Sashes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
НИСКА LUV
Облека Должина:
Долго
Затворање Тип:
Никој

Избор на клиент