• Новак
50Pcs за Еднократна употреба Коса Салон Пластични Hairspray Маска Shield Очи Лице Заштитник Транспарентен 20x9cm се Соочи со Нова Маска

50Pcs за Еднократна употреба Коса Салон Пластични Hairspray Маска Shield Очи Лице Заштитник Транспарентен 20x9cm

DEN 176.00
DEN 228.48
-23 %
Во достапна форма

Пристапност

50 Pcs за Еднократна употреба Коса Салон Пластични Hairspray Маска Shield Очи Лице Заштитник Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1.Еко материјали ,лесна за употреба,остави никаква трага,ултра јасен и транспарентен. 2.Професионални коса за сечење, употреба и за очи и лице заштита. 3.Трим свој удира,деца коса за сечење и топла боење на косата е потребно. 4.заштита на очите,во случај на косата пушти во очи и не ефект на пребарување телефон за време на haircutting. 5.Погодна за двете дома и салон употреба. Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Транспарентна Големина : 20x9cm/7.87x3.54"(приближно) Количина : 1set(50pcs) Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1set(50pcs) x Расположливиот лице штит(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Стил Додаток
Големина:
20x9cm/7.87x3.54''(approx)
Број На Модел На:
3TT500302
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
МИС РОУЗ

Избор на клиент