• Новак
Бренд нови резервни Smart key 3 копчето 868 Mhz 66123456367 за Мини Купер Countryman Paceman Clubman kigoauto

Бренд нови резервни Smart key 3 копчето 868 Mhz 66123456367 за Мини Купер Countryman Paceman Clubman kigoauto

DEN 1379.00
DEN 1915.20
-28 %
Во достапна форма

Пристапност


Бренд нови резервни Smart key 3 копчето 868 Mhz 66123456367 за Мини Купер Countryman Paceman Clubman kigoauto
Ова е комплетен со далечински коло
1.Копче : 3 копчето
2.Фреквенција : 868 Mhz
3. дел број : 66123456367
4.Овој дел е компатибилна со следниве возила :
за Мини(R56) 2006-2013
за Cabrio(R57) 2008-2015
за Clubman 2007-2014
за Countryman(R60) 2010-2014
за Купе(R58) план за 2011-2015
за Paceman(R61) 2012-2015
И Другите

Главните карактеристики

Другиот Дел Број:
66123456367
Материјал Тип:
електроника
R/C Функција:
Со
Осветленост Дел Број:
66123456367
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Ger
Производителот Дел Број:
66123456367
Бренд Име:
KIGOAUTO
копче:
3 копче
Одговараат За:
mini cooper
Тип Клуч:
smart key
време на испорака:
Во рок од 7 дена
Фреквенција:
315mhz
Дел Број:
66123456367

Избор на клиент