• Новак
ERIKC 1110010027 Заеднички Железнички Притисок Олеснување Граничник Сензор 1 110 010 027 EAN: 4047024016002 За FENDT V837069409

ERIKC 1110010027 Заеднички Железнички Притисок Олеснување Граничник Сензор 1 110 010 027 EAN: 4047024016002

DEN 690.72
Во достапна форма

Пристапност

Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден.
Ве Молиме Имајте На Ум :
Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!
ПЛАЌАЊЕ :
Дадено Време :
Повратни информации :
. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен.

Главните карактеристики

Производителот Дел Број:
1110010027
Aerostar-Година:
1997 година
Другиот Дел Број:
EAN
Материјал Тип:
High Speed Челик
Поставување на Возило:
гориво систем
Објектот Висина:
standard
Објектот Ширина:
standard
Ford Модел:
Aerostar
Осветленост Дел Број:
1 110 010 027
Објектот Должина:
standard
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.1kg
Специјални Функции:
Притисок Ограничен Вентил сензор
Бренд Име:
ERIKC
Осветленост Дел Број:
Притисок Ограничен Вентил
Специјални Функции:
1110010027
Објектот Тежина:
0.1kg
Производителот Дел Број:
1 110 010 027
ОЕМ:
4047024015982
Тип Име:
Притисок Ограничен Вентил сензор
Осветленост Дел Број:
V837069409
ОЕМ Дел Број:
EAN

Избор на клиент