• Новак
Симпатична Мини Squishies Squishy Играчки Леб Крофна Панда Тост Торта Мобилен Пунџа Ремени Случаен 10Pcs

Симпатична Мини Squishies Squishy Играчки Леб Крофна Панда Тост Торта Мобилен Пунџа Ремени Случаен 10Pcs

DEN 212.00
DEN 235.20
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис : Squishy : бавно зголемувањето на Squishes Стил : играчка/collections/видиме ремени Материјал : Еластична Еколошки СТП Боја : Како на сликата покаже Кол : 10 компјутери/set Применливи возраст : Повеќе од 3 години Големина : 50-70mm во дијаметар секој-Супер симпатична & мека ,бавно се зголемува. -Тоа е забавно да се притисне овие играчки, и, исто така, може да им помага на focuse за деца. -Како играчка, подароци, шарм за мобилни телефони, колекции, декорации, нагледни средства. Исто така, како стрес олеснување играчки за давање на пропустливи до вашите емоции. -Животинско Squishy Симпатична & мека шарм за подароци, шарм за мобилни телефони, колекции,декорации, нагледни средства -Функција : ублажување на Стресот, squeezable, исто така корисни за прст терапија/рачен прст вкочанетост

Главните карактеристики

Тема:
Филм & TV
Димензии:
50-70mm
Пол:
Унисекс
Материјал:
PU
Бренд Име:
HIENAAN
Батеријата:
Никој
Предупредување:
Ве молиме не го јадат
Mfg Серија Број:
Играчка
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
Squishy

Избор на клиент