• Новак
AVCcpu вентилаторот за ладење Кулер ЗА HP OMNI PC 105-5318 5236cn 105-5139CX 105-5138CX 105-5317cn 105-5131CX 105-5218cx BASB1120R2U 3PIN

AVCcpu вентилаторот за ладење Кулер ЗА HP OMNI PC 105-5318 5236cn 105-5139CX 105-5138CX 105-5317cn 105-5131CX

DEN 576.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
AVC

Избор на клиент