• Новак
ZD 1Pc Автомобил Телефон Картичка Седиште Јазот Страна на Вратата за Чување Кутија За Hyundai Tucson 2017 Solaris ix35 i30 Suzuki Swift Mitsubish ASX Mazda

ZD 1Pc Автомобил Телефон Картичка Седиште Јазот Страна на Вратата за Чување Кутија За Hyundai Tucson 2017 Solaris

DEN 201.00
DEN 251.04
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис На Производот :
100% сосема нов и висок квалитет
Убава outlook, силни и издржливи,направи вашиот автомобил почиста.
Единствена форма, едноставен стил, лесно да се инсталира.
Можете да ги организирате вашиот телефон, цигари, билети, и други мали предмети, го Прави вашиот автомобил повеќе уредни.
Големина : 16.5 cm x 3.5 cm x 9cm
Боја : Црна/Сива/каки
Количина : 1 парче
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.1-0.3 цм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува :
складирање кутија 1 x
Производ Слики :

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZD
Име На Модел:
за универзален автомобил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
16.5cm
Објектот Ширина:
3.5cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
Пластични делови
Тип На Објект:
Мрежи

Избор на клиент