• Новак
HONKON Најдобар Квалитет Убавина Машина Преносни за Нега на Кожата Водоотпорен Vibrating Масажа на Лицето Четка за Чистење

HONKON Најдобар Квалитет Убавина Машина Преносни за Нега на Кожата Водоотпорен Vibrating Масажа на Лицето Четка

DEN 2150.00
DEN 3072.00
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме преку ebay порака пред да ја вратите. Сопствен патент, не грижете се за патент повредува
5.
Гаранција и Гаранција
2 Години Гаранција.
Параметри Опис Работен напон 3. Вообичаено се земаат 2 до 5 дена до вас. Совршен за чистење лице Т-зона област, кои околу носот и очите
2.74 W Фреквенција на моторни вибрации 6000rpm Заштита одделение IPX7 одделение Прилагодливи чекори
Осум чекори
Функција
1.7 VDC 200m A Полнење влезна моќност од 2,5 W Излезна моќност 0. Оваа силикон чистење sonic пулсирања дава многу подлабоко чисти од перење со раце да добие дише кожата, подобрување на апсорпција на вашиот омилен нега на кожата производи.
Превозот до НАС од страна на DHL, UPS-от, Fedex или ЕМС. Од напред и од назад, кратки и долги контакт-точки, посебно за чистење на шминка, остатоци и се соочуваат со Т-зона област маснотии
3. Посебни sonic plusationsoints, обезбедува многу подлабоко чисти вист масажа, релаксирачки, подобрување и подмладителен и блескава кожа.
HONKON Најдобар Квалитет Убавина Машина Преносни Водоотпорен Vibrating Масажа на Лицето Четка за Чистење
HONKON Најдобар Квалитет Убавина Машина Преносни Водоотпорен Vibrating Масажа на Лицето Четка за Чистење
Ar e преземање на првиот чекор за да се остави кожата бараат природно убави и светли, како и неспокојот и помлади.

Главните карактеристики

Приклучок Тип:
Велика БРИТАНИЈА, АУ, ЕУ Приклучок, Приклучете НИ се
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Лице
Големина:
Small
Бренд Име:
HONKON
Број На Модел На:
SP03
сертификација:
CE
Име на производ:
Силиконски Се Соочуваат Со Четка За Чистење
Стил на работа :
Континуирана работа
Заштита одделение:
IPX7 одделение
Прилагодливи чекори:
Осум чекори
Излезна Моќност:
0.74 W

Избор на клиент