• Новак
ново 1 пар природни лажни трепки 3D mink трепките шминка лажни eyelash продолжување рачно изработени Траен mink трепките сочинуваат убавина

ново 1 пар природни лажни трепки 3D mink трепките шминка лажни eyelash продолжување рачно изработени Траен

DEN 135.00
DEN 232.32
-42 %
Во достапна форма

Пристапност


.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки
.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен
.За лице и за секојдневна употреба
.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
.Едноставни за употреба и удобен за носење
.Одговара на вашиот каузална и партија шминка
.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl
.Пакетот вклучува : 1 кутија *1 пара Лажни Трепки
Продавница во кина :

Главните карактеристики

Должина:
Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Материјал:
Човечка Коса
Број На Модел На:
XM15
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
Normal nize
Лажни Трепки Стил:
Крилести
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Количина:
1 парови
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Боја:
Црна

Избор на клиент