• Новак
1 Buc Накит Монистра Мало Сребро Позлатен Кристал Топката Магнетни Clasps 10*15mm Накит Наоди и Компоненти

1 Buc Накит Монистра Мало Сребро Позлатен Кристал Топката Магнетни Clasps 10*15mm Накит Наоди и Компоненти

DEN 33.60
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Бисер Накит Затворач,Магнетски Затворач на Хривнија Монистра. Карактеристики : Материјал : Метал + Кристал Боја : Злато/Сребрена/Бела Големина : Околу 10*15mm (0.4*за 0,6") Пакетот вклучува : 1 Компјутер Магнетски Затворач Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
9179

Главните карактеристики

Големина:
10x15mm
Бренд Име:
JETTING
Материјал:
Акрилик
Објектот Ширина:
1cm
Производ Карактеристики:
/
Објектот Должина:
1.5cm
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
магнетски затворач
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
магнетски затворач

Избор на клиент