• Новак
Цртан филм добро Правоаголник Перница Покрие Големина 45x35cm (една страна) Печати Сопствен Патент Памук Полиестер Pillowcase

Цртан филм добро Правоаголник Перница Покрие Големина 45x35cm (една страна) Печати Сопствен Патент Памук Полиестер

DEN 216.00
DEN 235.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Перница во следните pillowcase се бара да покажат саканиот ефект, реалната продажба на производи кои не ги вклучуваат перница јадро, ве молиме имајте во предвид! !
.
Вие сте добредојдени да ни ги испратите вашите слики за креирање на уникатен перница случај подарок за себе или за вашите најблиски. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината.2 инчи) отстапување. Правоаголникот големина : 45x35 cm Сите опфаќа прирачник за шиење причина, не може да постојат и 2-3cm (околу 0. Употреба : ова се фрли перница покрие/перница маска е добра за двете внатрешна и надворешна декорација, идеален за ставање на троседот,чаир,кауч,кревет,прозорец на седиштето или со автомобил. За нега на настава : машина мие и се исуши.Со цел да се задржи свежа боја, Тоа ќе биде подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење.
Карактеристики на производот : Brand New 1 PC Перница Покрие Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата. Производот не вклучуваат перница внатрешна! 2.

Главните карактеристики

Големина:
45x35cm one side
Материјал:
Полиестер / Памук
Непристојни Слика:
No
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шема:
Печатени
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
H0403
Ткаенина Count:
40
Бренд Име:
UL
Стил:
Twill
Сексуално Сугестивна:
No
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
тема count:
300TC

Избор на клиент