• Новак
Нова За 7 Huawei MediaPad T2 7.0 LTE BGO-DL09 BGO-L03 BGO-L03A Таблета LCD Екранот Кабел Конектор Делови да Плоча

Нова За 7 Huawei MediaPad T2 7.0 LTE BGO-DL09 BGO-L03 BGO-L03A Таблета LCD Екранот Кабел Конектор Делови да

DEN 547.20
Во достапна форма

Пристапност


Ова е само lcd кабел за се поврзете на lcd екранот за да плоча,ве молиме да проверите дали вашиот оригиналот е ист како на сликата еден пред купување.
пакетот вклучува : 1 x компјутери lcd кабел, како на сликата.
Забелешка на Инсталација :
Оваа набавка не доаѓаат со упатство. Пред купување, клиентот е известен за да пребарувате за настава на Интернет за да види дали може да успее да го направите тоа самите. Ние не држи никаква одговорност на оштетување на овој објект и на вашиот сопствен објект, поради погрешната инсталација

Главните карактеристики

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
Број На Модел На:
За LCD Кабел Поврзете Кабелот конектор Флекс
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на клиент