• Новак
3D Мини Еднорог Свеќи Роденденска торта topper Деца Unicornio Партија Декорација Свадба Подароци за Гостите Бебе Туш Услуги S

3D Мини Еднорог Свеќи Роденденска торта topper Деца Unicornio Партија Декорација Свадба Подароци за Гостите

DEN 117.00
DEN 164.16
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем.Ако сакате да се меша цел, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст. Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас
.
Shippint
1). Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност (не се одразуваат на вкупната цена сте платиле); Ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsibilit.5 cm
Боја : розова,бела
пакет се вклучени : 1pcs Еднорог Свеќа за Нас
1).
За Нарачки
1).Предмети се испраќаат само по уплата. Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот.
Повратни информации
1). Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Ќе задоволителен е нашата единствена prsuit.Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.

Главните карактеристики

Повод:
Партија,Свадба,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Роденден
Шема:
Ангел,Момче & Девојка,Полна Боја
is_customized:
No
Број На Модел На:
P018
Материјал:
Парафинско
A:
Бебе туш
B:
свадба Декорација
C:
партија декорација
D:
свадба корист подарок
E:
DIY
F:
Свадба
G:
Цвет
H:
Божиќ
I:
новиот години
J:
роденден

Избор на клиент