• Новак
Monocular moxibustion кутија апаратот дрво, бамбус moxa режач акупунктура масажа уред

Monocular moxibustion кутија апаратот дрво, бамбус moxa режач акупунктура масажа уред

DEN 777.60
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
KALANLIN
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Телото

Избор на клиент